Zakłady Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Kielcach Spółka z o.o.

  • PZZ kielce sa
  • PZZ kielce sa

Platforma zakupowa

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że decyzją Zarządów spółek skupionych w grupie BZK, w skład której wchodzą Zakłady Zbożowo-Młynarskie PZZ w Kielcach S.A., wprowadzamy centralizację postępowań zakupowych dla wszystkich członków Grupy.

Do Państwa dyspozycji oddajemy narzędzie elektroniczne zwane Platformą Zakupową, które umożliwi Państwu oferowanie i sprzedaż Państwa produktów nie tylko naszej spółce, ale również pozostałym spółkom Grupy.


Innowacyjny sposób elektronicznej komunikacji, który Państwu proponujemy, pozwoli usprawnić nasz obustronny proces komunikacji i budować długotrwałe relacje biznesowe oparte na czytelnych regułach etyki biznesowej oraz zasadach transparentności korporacyjnej.

 

Dzięki Platformie zakupowej otrzymacie Państwo możliwość szybszego dostępu do zapytań ofertowych wszystkich spółek Grupy BZK oraz składania ofert co pozwoli na optymalne wykorzystanie czasu i potencjału naszych firm.

Zachęcamy Państwa do zarejestrowania się na stronie https://zakupy.bzkgroup.pl/ i dołączenia do grupy naszych uprawnionych dostawców.


Z poważaniem,

Zakłady Zbożowo-Młynarskie "PZZ" w Kielcach S.A.